2 Cippi Awards voor Compri en TenBrink
Ten Brink/Hooiberg Haasbeek krijgt samen met Compri, KBA en Kodak als eerste Nederlandse bedrijf 2 internationale Cippi Awards.
Op 7 november heeft de CIP4 organisatie aan Ten Brink en Compri een tweetal Cippi Awards uitgereikt in Memphis USA. Het betreft de Cippi Awards voor:
• Best Process Automation Implementation - Europe
• Most innovative use of process automation technology in an implementation – Worldwide

Ten Brink verkreeg deze Cippi Awards door samen met Systeemhuis Compri, KBA en Kodak een project te realiseren gebaseerd op een volledig op JDF/JMF workflow. Deze workflow voorziet in een, vanuit het Xgram Management Informatie Systeem geïnitieerde, JDF met order en drukvel specificaties voor de productie aansturing. Op basis van deze drukvelinformatie, wordt door het Kodak Prinergy workflow systeem een datamatrix code op de plaat gezet. De KBA pers zal op basis van deze DataMatrix code de JDF gegevens uit het persbesturingssysteem Logotronic ophalen en de pers automatisch instellen.
Terugkoppeling wordt gerealiseerd via JMF t.b.v. de voortgangscontrole en de nacalculatie.
Met de investering die gemoeid is met dit project heeft Ten Brink een ROI (Return On Investment) weten te bereiken van ruim 4000%! Naast een belangrijke besparing in arbeidskrachten en een toename van meer dan 40% van de output op de aangesloten KBA persen, is tevens de foutkans van het gebruiken van verkeerde platen tot nul gereduceerd.
Inmiddels zijn Ten Brink en Systeemhuis Compri diverse nieuwe projecten gestart om de efficiency verder te optimaliseren. De Cippi Awards vormen een extra motivatie om ook de komende jaren verder te innoveren op het gebied van JDF en JMF voor alle vier de partijen.
Zie ook: http://www.graficus.nl/nieuws/7970-twee-cippi-awards-voor-ten-brink.html
Op de foto Gerhard ten Oever (Ten Brink), Edwin Odink en Robert Hartman (Compri) tijdens de uitreiking van de Cippi Awards in Memphis.
