Inloggen

Succesvol JDF seminar

In samenwerking met Syntens en Tetterode heeft Compri een zeer succesvol JDF in Action seminar gehouden.

Voor een zaal met ruim 70 belangstellenden werden live diverse JDF/JMF koppelingen tussen Xgram, Signa Station en Prinect Integration Manager gedemonstreerd. Vanuit zowel Xgram als de Xgram webshop werden orders automatisch voorzien van volledige vouw/drukvel informatie.

Klik op de afbeeding voor een grotere weergave

Via een JDF werd hiervan in Signa of de Prinect Prepress Manager automatisch een inslagschema gemaakt. Afhankelijk van het product en de oplage werd vervolgens een digitale print of offsetdruk workflow aangestuurd. De betreffende orders werden op een Heidelberg SM 52-5 Anicolor of een Canon ImagePress C6000 geproduceerd. Via Compucut werd voor de afwerking een Ploar XT137 Autotrim snijmachine aangestuurd.

Compri en Tetterode lieten hiermee zijn dan JDF/JMF echt werkt, beide organisaties geven hiermee een nieuwe betekenis aan de afkorting WWW:

Van Web naar Workflow naar Winst.

Wilt u meer weten van deze mogelijkheden, neem dan contact op met Robert Hartman van Compri.